Україна і світ

Коли Тетянин день 2021

Тетянин день традиційно святкують 25 січня, у 2021 році він припадає на понеділок, будній день. Також в цю дату заведено святкувати неофіційний День студента, адже Тетяна свого часу була покровителькою студенства.

25 січня – пам’ятна дата у народному календарі східних слов’ян. У цей день вшановують мученицю Татіану Римську, яка прославилася своїм відданим служінням Господу. Її стратили саме 25 січня через те, що вона не хотіла сповідувати язичництво.

Значення імені та характер Тетяни

Ім’я  Тетяна має римське коріння. У перекладі воно означає засновниця.

Тетяна – емоційна людина, яка вміє постояти за себе. Її принципи залежать від настрою. Тетяна інколи може бути впертою та виявляти лідерські здібності. Вона точно знає чого хоче досягти в житті. Тетяні подобається чоловіче товариство на роботі, вона розкута та дружня.

Традиції на День ангела Тетяни

У День Тетяни церкви проводять богослужіння на честь мучениці, а студенти та школярі можуть поставити свічки за успіхи у навчанні.

Також за традицією господині печуть хліб та печиво у формі cонця. Кожен член сім’ї має спробувати випічку.

Cтуденти зазвичай проводять гучні святкування, концерти та веселяться. Вони вважають: якщо під час свята намалювати будинок з димарем на останній сторінці заліковки, то навчання буде успішним та легким наступного року.

Календар церковних свят на листопад 2020

У церковному календарі на листопад 2020 є важливі дати для православних християн. На останній місяць осені припадає початок Різдвяного посту – одного із найбільш тривалих і суворих у церковному році. Також віряни відсвяткують два головних свята: Дмитрівську батьківську суботу (7 листопада) та Михайлів день (21 листопада).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-17 11:00:34

Back to top button