PRESS ЦЕНТР

Кількість хворих на коронавірус у лікарнях Буковини не зменшується

Кількість хворих на коронавірус у лікарнях Буковини не зменшується

За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано 3 летальні випадки. Усі померлі мали важкі форми пневмонії та супутні захворювання.

▪️Чоловік 1954 р. н., мешканець Чернівців, із підтвердженим коронавірусом. Мав цукровий діабет та важку патологію нирок, потребував гемодіалізу. Помер у обласній лікарні.

▪️Чернівчанин 1943 р. н., COVID-19 – позитивний. Хворів на цукровий діабет, у нього також діагностували транзиторні порушення мозкового кровообігу. Помер у міській лікарні №1.

▪️67-річна мешканка Сторожинецького району із підозрою на коронавірус. Госпіталізована у вкрай важкому стані, одразу до реанімаційного відділення. Пробула у лікарні менше доби. Мала цукровий діабет, гіпертонію, кардіосклероз. Померла у Сторожинецькій ЦРЛ.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 136 .

Із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 2072 буковинців.

У лікарнях області станом на 26 травня перебувають 556 людей. Із них у 234 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 45 осіб.

У медичних закладах станом на 26 травня лікують 56 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 36 , на апаратах штучної вентиляції легень – 7.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
26.05.2020

Back to top button
Facebook
Close