Україна і світ

Католицький Великдень 2021: що треба знати про свято


Історія католицького Великодня

Як вираховується католицький Великдень?

Чим відрізняється католицький Великдень від православного?

Традиції на католицький Великдень

Католицький Великдень – як вітають?

Що їдять на католицький Великдень?

Незважаючи на деякі відмінності святкування Великодня у католиків і православних, суть його для всіх вірян залишається незмінною – воскресіння Ісуса Христа, перемога життя над смертю.

У цьому святі тісно переплелися християнські та язичницькі традиції. За легендою, коли Марія Магдалена дізналася, що Ісус воскрес, вона всюди повідомляла цю благу звістку. Дійшла вона й до правителя Риму Тиберія. Але він не повірив їй, сказавши, що як біле яйце не може стати червоним, так і мертві не можуть воскреснути. В ту ж мить яйце в його руках почервоніло, і імператор вигукнув: Воістину воскрес! Так фарбовані яйця стали одним із символів Великодня.

А шоколадні яйця великодній кролик приносить дітям у католиків не просто так. Адже, за язичницькою легендою, зла богиня Естер зачарувала курку, яка несла шоколадні яйця, перетворивши її на кролика.

Для розрахунку дати церква користується так званими пасхаліями – спеціальними таблицями. У католиків вони називаються григоріанськими, у православних – олександрійськими.

Основа – день весняного рівнодення 21 березня за григоріанським календарем. Тобто Великдень завжди припадає на першу неділю після першого повного місяця, що настає після дня весняного рівнодення.

Головна відмінність полягає саме у методиці розрахунку дати Великодня. Католицька церква з 1583 року використовує григоріанську пасхалію, введену папою Григорієм XIII. Тобто католики перейшли на григоріанський календар, а православні й далі орієнтуються на юліанський.

Тому між датами свята може бути різниця в тиждень і навіть місяць, але іноді вони збігаються.

Католицькому Великодню передує Великий піст та Страсний тиждень, який починається Вербною неділею. Він не такий суворий, як у православ’ї. Відмовитися від м’яса, риби, яєць і молочних продуктів потрібно тільки в Попільну середу, Страсну п’ятницю та Велику суботу, в інші дні забороняється лише м’ясо, але можна молочні продукти.

Святкування починається в Страсну суботу, коли в католицьких храмах проходить Навечір’я Великодня. Перед початком богослужіння запалюють Пасхал – особливу великодню свічку, вогонь від якої роздають всім християнам. Свічку запалюють на всіх богослужіннях Пасхального тижня.

Другий головний символ свята у католиків – великодній кролик, що знаменує успіх та процвітання. Вважається, що саме він приносить шоколадні яйця вночі та ховає в будинку, а вранці діти радісно їх шукають.

Фігурками кроликів католики прикрашають будинки і навіть печуть паски, булочки і пряники у вигляді цих звірят, а потім роздають усім.

Ще один атрибут Великодня – курячі яйця. Їх традиційно фарбують в різні кольори (найчастіше – у червоний) на честь біблійної історії.

Великдень у католиків вважається сімейним святом, тому ввечері вони збираються за святковим столом. Головними стравами зазвичай є кролик, індичка або курка.

Звичаї святкування в різних країнах можуть різнитися. У деяких не дотримуються Великого посту, десь у цей день заведено поминати покійних на кладовищі. А в Англії, наприклад, цей час є традиційним для весільних церемоній, хоча ніде більше під час великодніх свят католицькі священики не вінчають.

У цьому католики і православні майже нічим не відрізняються. Християни західного обряду після святкової служби вимовляють традиційне великоднє привітання – Христос воскрес! У відповідь кажуть – Воістину воскрес!

Увечері католики накривають святковий стіл. Обов’язкові страви – кролик, індичка або курка.

Але вечеря починається з крашанок, посвячених у церкві, потім переходять до великоднього хліба і тільки після нього – до м’ясних страв.

До речі, в Італії на Великдень печуть Коломбо – дріжджовий пиріг з цукатами і горіхами в формі голуба, а в Польщі – мазурек (пісочний пиріг із фруктовою або горіховою начинкою), а ще їдять окрошку з оцтом.

Традиційна випічка в Англії – здобні булочки hot cross buns, які надрізають зверху хрестом.

В Іспанії готують Мона де Паскуа – це торт з мигдалем і шоколадом, прикрашений крашанками і шоколадними зайцями, а в Греції – цурекі (випічка з різними начинками, схожа на нашу паску).

У Фінляндії в печі варять кашу з житнього борошна і солоду – мяммі. Її охолоджують і подають з морозивом.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-02 10:26:49

Back to top button