Україна і світ

Катерину II в Одесі хочуть замінити порноактором Геррінгтоном – слово за Зеленським

Олексій Матвєєв запропонував замінити пам’ятник російській імператриці Катерині II в Одесі на пам’ятник американському порноактору Біллі Геррінгтону.

Петиція на сайті президента вже набрала понад 25 тисяч голосів, і тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

– Катерина II є контроверсійною історичною фігурою, яка своїми діями завдала великої шкоди українській державності та культурі. Сам факт встановлення цієї пам’ятки був страшною помилкою, і щодня її подальшого існування сигналізує про те, що Одеса перебуває у зоні російського культурного впливу. Настав час це змінити. Пропонується проєкт пам’ятнику, де актор Біллі Геррінгтон сидітиме за барною стійкою з пляшкою пива.

На думку автора петиції, заміна пам’ятника не тільки буде сигналом про відмову від російської спадщини та підтримку ЛГБТ-спільноти, а й вкотре нагадає про те, що Одеса має свою культуру і почуття гумору.

Хто такий Біллі Геррінгтон

Біллі Геррінгтон – актор і модель, який прославився завдяки зйомках у порнофільмах 1990-х років. Був одним із персонажів субкультури гачімучі. Загинув у ДТП у 2018 році.Катерину II в Одесі хочуть замінити порноактором Геррінгтоном - слово за Зеленським
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-12 17:47:16

Back to top button