Україна і світ

Кар’єра та особисте життя: що відомо про життя акторки Руслани Писанки

Вранці 19 липня український шоу-бізнес сколихнула сумна новина — акторка та ведуча Руслана Писанка померла в Німеччині, де боролася із тяжкою хворобою.

Її часто можна було бачити з екранів телевізорів. За всю свою кар’єру вона вела прогнози погоди, різноманітні шоу, брала участь у проєктах та знімалась у кіно.

Коротка біографія Руслани Писанки

Руслана Писанка народилася в Києві 17 листопада 1965 року. Батько артистки – український оператор документального кіно Ігор Писанко.

У 1995 році Руслана отримала диплом за спеціальністю режисер телебачення, закінчивши Київський державний інститут культури.

У кіно з 1991 року – одна з перших помітних робіт акторки у фільмі Андрія Бенкендорфа Кілька любовних історій.

Паралельно зі зйомками в стрічках в Україні, Польщі, Нідерландах та РФ Писанка встигала брати участь у проєктах. Її можна було побачити у танцювальному, вокальному та спортивному шоу.

У 2008 році вона разом із президентом України Володимиром Зеленським вела реаліті-шоу.

У 2012 році Писанка вийшла заміж за Ігоря Ісакова. У 2017 році вони разом брали участь у проекті СТБ Зважені та щасливі. Дітей у подружжя не було.

Під час повномасштабної війни в Україні, яку розв’язала Росія, ведуча зазнала непоправної втрати – пішла з життя її мати.

У фільмографії акторки – понад 30 стрічок. Одна з останніх (2020-2021) – серіал Філін, де артистка зіграла головну роль – патологоанатома Зою Кавун.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Варто зазначити, що Руслана є лауреатом Державної премії України ім. Довженка за акторську роботу у фільмі Москаль-чарівник.

Кар’єра та особисте життя: біографія Руслани Писанки
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-19 11:00:48