«Карпати» представили нову форму на сезон 2025/26: зелена класика та історичні смужки

Львівський футбольний клуб «Карпати» презентував нові комплекти ігрової форми на сезон 2025/26. Відео з презентацією опубліковане на офіційному сайті клубу.
Один із нових комплектів виконаний у традиційному зеленому кольорі, інший – у біло-зелену смужку, яка відсилає до найуспішніших сторінок в історії клубу. Саме у такій смугастій формі «Карпати» виграли Кубок СРСР у 1969 році та виступали в єврокубках.
Форма воротарів буде червоною.
«Кожна смужка – як нова історія. Кожен удар барабана – як новий початок. Карпати повертаються не просто у формі – у силі, у вірі, в серцях», – йдеться в описі презентації.
У новому сезоні «Карпати» стартують вже у неділю, 3 серпня, домашнім матчем проти ФК «Полісся» з Житомира в рамках першого туру Української Прем’єр-ліги. Очікується, що команда зіграє вже у новій формі.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-07-31 20:08:00