Україна і світ
«Карасиків наловили»: бійці 42-ї бригади взяли в полон трьох окупантів

Бійці мотопіхотного батальйону 42-ї бригади взяли в полон трьох російських окупантів.
Про це повідомили на сторінці 42-ї окремої механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя.
У бригаді опублікували світлини трьох полонених та зазначили, що окупанти прийшли на війну проти України за грошима.
«Отаких „карасиків“ наловили бійці мотопіхотного батальйону 42 ОМБр», — зазначили в підрозділі.
Військові додали, що для цих росіян полон став шансом залишитися живими.
«Окупанти прийшли за грошима, але їм пощастило — залишились живими», — повідомили в 42-й бригаді.
У підрозділі також анонсували, що згодом розкажуть про полонених детальніше.
Окремо військові звернули увагу підписників на те, що серед трьох захоплених є білорус.



























