Львівський портал

Карантин на Львівщині знову продовжили

До понеділка, 1 червня, Львівщина послаблювати карантин не буде, оскільки кількість хворих на коронавірусну інфекцію в області продовжує зростати. Відповідне рішення було прийняте під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Тарас Грень нагадав, що існує три критерії, згідно із якими обласні комісії ТЕБ і НС мають право формувати пом’якшення карантинних обмежень. Мова йде кількість ліжко-місць, кількість проведення тестувань. Заступник голови ЛОДА зазначив, що за цими двома критеріями Львівщина підлягає до пом’якшення карантинних обмежень.

«Втім існує третій критерій – інцидентність. Це означає, що кількість хворих на 100 тисяч населення має бути не більше 12 людей. На сьогодні на Львівщині цей показник становить 14,5 людей на 100 тисяч населення. Відповідно з юридичних норм під поняття інцидентність Львівська область не потрапляє. Як наслідок, говорити про пом’якшення карантину в області ми зараз не можемо. Відповідно Львівщина щойнайменше до понеділка, 1 червня, залишається в режимі карантинних обмежень, які існували станом на сьогодні», – зазначив Тарас Грень.

Наступне засідання ТЕБ і НС заплановане на понеділок, 1 червня, під час якого знову прийматимуть рішення про залишення в силі чи пом’якшення карантинних заходів на Львівщині.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close