Україна і світ

Кабмін дозволив передавати лікарням конфіскат для боротьби з коронавірусом

Лікарні отримають конфісковані водонепроникні лабораторні костюми, медичні рукавички, ізоляційні халати, маски, захисні окуляри і щитки, респіраториКабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою передбачена безоплатна передача лікарням конфіскованих товарів протиепідемічного призначення. Про це заявив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, повідомляє прес-служба уряду.

“Ми будемо безоплатно передавати водонепроникні лабораторні костюми, медичні рукавички, одноразові медичні ізоляційні халати, медичні маски, захисні окуляри і щитки, респіратори класу захисту не нижче FFР2, конфісковані в установленому порядку, в установи охорони здоров’я”, – зазначив заступник міністра.

За його словами, постанова “Про внесення зміни до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби” дає можливість забезпечити лікарні необхідними зараз засобами захисту, а отже, знизити ризик інфікування коронавіруса СОVID-19 медичного персоналу та осіб, з якими вони контактують.

Як повідомлялося раніше, в Україні кількість інфікованих коронавірусом за добу збільшилася на 40 – до 196 осіб.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close