«КАБи влучають у ціль»: 91-й батальйон спільно з авіацією знищив скупчення ворога під Покровськом

Два авіаудари — два потужні результати. 91-й окремий батальйон продемонстрував системну співпрацю з Командуванням Повітряних сил ЗСУ на Покровському напрямку, де спільними зусиллями було ліквідовано укриття з особовим складом противника.
Відео бойової роботи оприлюднили на сторінці батальйону.
Коли потрібні КАБи
На моніторах центру управління батальйону виявили кілька ворожих точок зі скупченням окупантів.
«Лише силами підрозділу їх повністю не ліквідувати — потрібні керовані авіабомби», — пояснили у 91-му батальйоні.
Тісна координація
«Командування батальйону розробляє операцію у тісній координації з авіацією. Комбат Назарій Кішак та начальник штабу Роман Мигаль тримають пульс виконання бойового завдання», — зазначили військові.
На оприлюднених кадрах видно, як КАБи за кілька хвилин влучають у ціль. «Укриття з особовим складом ліквідовано. Коротко. Чітко. Ефективно», — повідомили у батальйоні.
«Пекло для ворога починається там, де з’являється 91-й!» — підсумували військові.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 91-го окремого протитанкового батальйону провели складну нічну логістичну операцію, доставивши 300 кг критично потрібних боєприпасів на передові позиції за допомогою наземного роботизованого комплексу (НРК) Droid.




























