Україна і світ

Іспанський сором в Нових Санжарах, сидячий протест Бужанського – Недиванна сотня

У свіжому випуску програми “Недиванна сотня” за 21 лютого – як українці зустрічали своїх із Уханю? Іспанський сором. Якщо протестувальники так бояться заразитись від здорових людей, пропонуємо їм уринотерапію і всесильні “пірамідки Гордона”. Нардеп Максим Бужанський відмовився встати, аби вшанувати в Раді пам’ять Героїв Небесної Сотні. Згодом пояснив: мовляв, забули про “Беркут”, який вбивав.

Також у випуску: 

Загострення в Золотому.

Ми втратили одного бійця і спостережний пункт. Чому таке відбувається біля зони розведення і коли російські найманці віддадуть нам тіло загиблого?

Спільний контроль кордону.

Президент Володимир Зеленський запропонував берегти наш кордон пліч-о-пліч з росіянами і їх найманцями на Донбасі. А це напряму суперечить мінським домовленостям.

Мирись-мирись і більше не захоплюй чужих територій.

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо вирішив провести Національну платформу примирення і єдності. Добре, що схаменувся після загострення ситуації на фронті.

Побитий дорожній знак.

Молодики із вигаданих республік напали на звичайний знак обабіч дороги. Просто йшли і не знали, чим зайнятись. А як повалили на землю, просто розійшлися по домах. Скажені вечірні розваги у Донецьку. Нам так не жити. І слава Богу.

Відбитий з російських лап політв’язень.

В Україну повернувся кримський журналіст Микола Семен. Говорить, що найбільше в окупації сумував за книжками українською мовою. Тепер весь свій вільний час присвятить книгарням.

Джерело Телеканал новини «24»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close