Іспанія вибила Німеччину в овертаймі та вийшла до півфіналу Євро-2024

Збірна Іспанії з футболу першою з команд вийшла до півфіналу чемпіонату Європи-2024 після перемоги над господаркою турніру – Німеччиною.

Матч Іспанія – Німеччина відбувся у Штутгарті на MHP Арена та завершився перемогою Фурії Рохи з рахунком 2:1.

Іспанія обіграла Німеччину на Євро-2024

Перший тайм матчу минув без голів. Рахунок у зустрічі на 51-й хвилині відкрив хавбек іспанців Дані Ольмо після пасу від Ламіна Ямала. Німцям вдалося зрівняти на 89-й хвилині завдяки голу Флоріана Вірца.

Зараз дивляться

Оскільки рахунок був нічийним, гра перейшла в додатковий час, де наприкінці другого екстратайму гол Мікеля Меріно приніс перемогу команді Іспанії.

Таким чином, Іспанія вийшла у півфінал турніру, де зіграє з переможцем матчу Франція – Португалія.

Зазначимо, що для півзахисника німецької збірної Тоні Крооса це був останній матч у професійній кар’єрі. На гру з іспанцями він вийшов в основному складі, відіграв весь матч та відзначився жовтою карткою.

На останній хвилині компенсованого часу до другого екстратайму він мав нагоду зрівняти, але пробив у руки голкіперу іспанців.

З детальним календарем і розкладом матчів Євро-2024 ви можете ознайомитися в нашому матеріалі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.