Україна і світ

Іран не розшифровуватиме “чорні скрині” українського Boeing 737 без зацікавлених сторін, але і передавати їх не має наміру

Міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф визнав нездатність його країни розшифрувати дані борових самописців без допомоги західних експертівМіністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф підтвердив рішення Тегерана не розшифровувати “чорні скрині” українського Boeing 737 без зацікавлених сторін, а також не передавати їх будь-якій країні. Про це Заріф заявив в інтерв’ю американському телеканалу NBC News.

Заріф визнав нездатність його країни розшифрувати дані борових самописців без допомоги західних експертів. Однак він виступив на захист позиції уряду щодо відмови передавати це обладнання іншим країнам. За словами Заріфа, Тегеран звертався за допомогою у розшифровці до Сполученим Штатам, але отримав відмову.

Глава МЗС Ірану зазначив, що згідно з нормами Міжнародного повітряного права, Іран має право очолити розслідування катастрофи українського “Боїнга”.

Нагадаємо, 21 січня повідомлялося, що Іран попросив у США і Франції обладнання для розшифровки “чорних скриньок” збитого в Тегерані літака МАУ.

НА початку лютого директор з розслідування авіаційних подій в Організації цивільної авіації Ірану Хасан Резаїфар заявив, що Іран більше не буде передавати Україні дані розслідування аварії Boeing 737 під Тегераном.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close