Україна і світ

Інвестори Аркади отримають житло – меморандум підписаний

У Києві розробили план щодо вирішення соціального питання добудови та передачі квартир інвесторам ЖК Еврика, Патріотика, Патріотика на озерах.

Інвестори Аркади отримають житло – меморандум підписаний

Відповідний меморандум підписали глава НБУ Кирило Шевченко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Київської міської держадміністрації Віталій Кличко.

– Ми розробили і пропонуємо реальний алгоритм завершення будівництва об’єктів Аркади. Дорожня карта викладена в меморандумі, який підписали всі присутні сторони.

Документ розробляли всі сторони. Це план реалізації, який дозволить людям нарешті отримати своє житло, – сказав Кличко під час брифінгу.

За його словами, добудовувати ЖК Еврика, Патріотика, Патріотика на озерах буде ТОВ Столиця Груп, а контролювати його виконання буде вже створена дирекція з питань добудови ЖК.

Він додав, що фінансуватися добудова буде за рахунок дебіторських надходжень від Фонду фінансування будівництва групи компанії Аркада і коштів, які є на рахунках Аркади, а також за рахунок продажу квартир і нежитлових приміщень комплексів.

Крім цього, в якості фінансування також використовуватимуться кошти, які вдасться залучити з держбюджету за рахунок державного фінансування кредитів, зокрема під держгарантії.

У серпні міський голова Києва Віталій Кличко доручив Київміськбуду провести аудит недобудов Аркади – житлових комплексів Еврика, Патріотика й Патріотика на озерах.

За результатами перевірки інвесторам мали запропонувати алгоритм завершення будівництва ЖК.

Фото: Актив ЖК Еврика

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-07 12:04:14

Back to top button