Україна і світ

Ілон Маск зник із соцмереж: пропустив власний день народження

Глава Tesla Ілон Маск раптово зник із мережі. Вже 8 днів він не виявляє активності у Twitter, хоча до цього він спілкувався з фанатами на щоденній основі.

Остання публікація датується 22 червня – тоді він відповів на суперечку між SpaceX та Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC) з приводу супутникової системи Starlink.

За період відсутності Маск пропустив досягнення позначки в 100 млн підписників у Twitter, а також свій день народження – 28 червня йому виповнилося 51 рік.

Раніше мільярдер уже відпочивав від соцмереж, але це тривало кілька днів. Зазвичай він робив це після негативних наслідків для Tesla чи SpaceX через свої висловлювання у Twitter.

Цього разу мовчання Маска викликає інтерес на фоні проблем із придбанням соцмережі мільярдером. На початку літа співробітники SpaceX також розкритикували мільярдера за активне використання соцмереж – вони заявили, що активність Ілона надмірна, і компанія має критичні проблеми, які потрібно вирішити.

– Як наш генеральний директор і найпомітніший представник, Ілон вважається особою SpaceX – кожен твіт, який відправляє Ілон, є фактично публічною заявою компанії, – повідомлялося в листі співробітників.

Коли мільярдер знову з’явиться у мережі – невідомо. Можливо, але нагадає про себе в мережі після покупки Twitter або будь-якої іншої важливої ​​події.

Илон Маск
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-30 14:53:06

Back to top button