Україна і світ

Ілон Маск спростував роман із Ніколь Шанахан: Давно не було сексу

Ілон Маск відповів на звинувачення у романі з дружиною співзасновника Google Ніколь Шанахан, через який пара розлучається. Мільярдер заперечує інтрижку, і заявив, що він бачив жінку лише кілька разів.

24 липня Маска звинуватили у романі з Ніколь, який нібито зав’язався у грудні 2021 року – про це заявили знайомі родини співзасновника Google. На тлі цього стало відомо, що багаторічна дружба між Маском і Бріном закінчилася, хоча Сергій фінансово допомагав Ілону та його компанії Tesla у не найкращі для мільярдера часи. Наприклад, 2008 року Брін виділив для корпорації $500 тис. під час кризи.

І хоча 48-річний співзасновник Google подав на розлучення з Ніколь Шанахан ще в січні, тільки зараз стало відомо, що причиною цього став Маск.

Маск не став терпіти звинувачення у свій бік, і вже публічно розкрив деталі.

– Це повна нісенітниця. Ми з Сергієм друзі та минулої ночі були разом на вечірці! Я бачив Ніколь лише двічі за три роки, обидва рази в компанії багатьох людей. Нічого романтичного, – заявив глава Tesla.

На додаток мільярдер зізнався, що його сексуальне життя складно назвати активним.

– У мене давно не було сексу, – додав Маск.

Все це він озвучив у Twitter, де на його сторінку підписано понад 100 млн людей.

Відомо, що Брін інвестував у компанії Ілона, і тепер Сергій доручив своїм радникам продати свою частку у цих корпораціях.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Це чергове викриття активного любовного життя глави Tesla – у липні також стало відомо, що Маск є батьком близнюків, яких йому народила співробітниця. Він ретельно приховував їхнє існування – про цю історію стало відомо завдяки документам.

Илон Маск
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-25 11:13:51