Україна і світ

ГУР: росія продовжить завдавати масованих ракетних ударів по Україні

росіяни й надалі завдаватимуть масованих ракетних ударів по Україні. Проте, щоб підготуватись до наступного такого обстрілу, їм знадобиться близько тижня.

Про це наголосив представник ГУР МО України Андрій Юсов, йдеться в повідомленні розвідки.

«Нас намагаються зламати, занурити в темряву і холод в період війни і змусити до перемовин на умовах агресора. Цього насправді не вийде, ми розуміємо що періодичність масованих ракетних атак по Україні – це приблизно тиждень. Тобто, це той період, який потрібен, щоб підготуватися до наступного такого удару», – наголосив представник ГУР МО України та додав, що запаси високоточної зброї у рф виснажені, та пропри це у агресора залишилось ще чимало не високоточних ракет.

«Ми й бачимо, що за точністю вони особливо і не женуться. У багатьох випадках розліт в кілометр – це умовна “норма” і влучання навіть не в об’єкти інфраструктури, а в цивільні будинки, лікарні – це і є ознака косорукості російських ракетників і в цілому режиму рф, – зазначив Андрій Юсов та зауважив, що найбільше у росіян залишилось ракет до систем С-300. – Це означає, що насамперед загроза є для прифронтових міст: Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Херсон. На жаль, це ті міста, куди С-300 добивають. Україна працює над захистом цивільної інфраструктури і мирного населення, але розуміємо, що ворог попри всю свою недолугість є серйозним, озброєним, масовим.

Тому, на жаль, ракетний терор ще може тривати».

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2022-11-24 15:08:38