Україна і світ

Група українців не змогла вилетіти рейсом Алмати-Київ – МЗС України

В МЗС України повідомили, що уважно слідкують за розвитком подій в Казахстані, і що наразі ключовим пріоритетом дипломатів – є безпека наших громадян. Про це у коментарі Фактам ICTV повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Посольство України в Нур-Султані перейшло на цілодобовий режим роботи.

Наразі ситуація ускладнюється введенням надзвичайного стану в країні, нестабільною роботою мобільного зв’язку та інтернету. Крім того, обмежено рух регіонального пасажирського транспорту, затримуються та скасовуються міжнародні авіарейси.

– Вчора ввечері група українських громадян не змогла вилетіти рейсом Алмати-Київ через припинення роботи аеропорту. Дипломати допомогли українцям із пошуком місць для ночівлі. Нині посольство з’ясовує із адміністрацією аеропорту та авіакомпанією можливість здійснення зазначеного рейсу, підтримує зв’язок із пасажирами, – йдеться у повідомленні МЗС України.

МЗС повідомляє, що наразі аеропорт Нур-Султана працює в штатному режимі і сьогодні заплановано рейс до Києва.

– Закликаємо наших громадян уникати місць масових заходів, насамперед у великих містах, виявляти підвищену пильність і обережність, а також зареєструватися в електронній системі ДРУГ (https://friend.mfa.gov.ua), щоб дипломати могли вчасно надати допомогу, – йдеться у повідомленні МЗС України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-06 12:35:16

Back to top button