Україна і світ

Група республіканців зареєструвала законопроєкт з аудиту фінансової допомоги США Україні – ЗМІ

Група республіканців у Палаті представників на чолі з конгресвумен від штату Джорджія Марджорі Тейлор Грін планують представити законопроєкт про аудит коштів, виділених Конгресом США на допомогу Україні.

Про це пише видання Daily Caller, яке засноване ведучим телеканалу Fox News Такером Карлсном, який неодноразово поширював тези російської пропаганди.

Офіційного внесення законопроєкту на сайті Конгресу США, за даними на вечір 17 листопада, немає.

Водночас за даними Daily Caller, резолюцію Палати представників (нижньої палати американського парламенту) було ухвалено у співавторстві з депутатами від партії Республіканців. Серед них конгресмени Метт Гетц, Пол Госар, Томас Массі, Енді Біггс, Баррі Мур, Метт Розендейл, Ендрю Клайд, Ден Бішоп, Грег Стьюб і Клей Хіггінс.

– Республіканські законодавці вимагають, щоб усі документи та повідомлення, що стосуються фінансування України, були надіслані не пізніше, ніж за 14 днів після ухвалення резолюції. Запит охоплює всю військову, цивільну та фінансову допомогу, надану Україні за президента (США Джо) Байдена, – ідеться в повідомленні видання.

Конгресвумен Тейлор Грін заявила Daily Caller, що “американський народ заслуговує (знати, – Ред.), куди йдуть зароблені тяжкою працею податкові долари іноземній країні, яка не є членом НАТО”.

.

Вона також домагається розслідування, за її словами, “обурливої корупції” навколо криптобіржі FTX, що належить мегадонору демократів Сему Бенкману-Фріду, та її ймовірних зв’язків з українським урядом.

Раніше адміністрація президента США Джо Байдена запросила $37,7 млрд додаткових коштів для допомоги Україні, включно з $21,7 млрд на оборонні цілі та $14,6 млрд на фінансування уряду і надання гуманітарної допомоги.

Грін раніше обіцяла, що “жодного пенні” не буде виділено Україні в Конгресі, контрольованому республіканцями, на мітингу Трампа в Айові перед проміжними виборами, повідомляє The Hill.

Раніше на сторінці у Twitter вона також закликала провести аудит коштів, виділених Україні.

– Боляче дивитися, як цих українських солдатів-інвалідів тут, у залі Конгресу, використовують як пішаків, щоб чинити тиск на Конгрес і змусити його віддати зароблені тяжкою працею американські податкові долари Зеленському. Я закликаю провести аудит коштів, виділених Україні, і забезпечити фінансування та охорону нашого кордону, – йдеться в повідомленні від 17 листопада.

Сама Тейлор Грін у своєму Twitter поширила повідомлення Daily Caller про те, що вона і група республіканців нібито внесли законопроєкт на розгляд Конгресу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-11-18 02:08:48