Україна і світ

«Горошок»: набої, якими можна знищити ворожі FPV і «мавіки» навіть зі штатної стрілецької зброї

До використання в Силах оборони України вже допущено кілька типів таких патронів від різних виробників для знищення ворожих FPV-дронів.

Про це повідомило Міністерство оборони України.

Серед таких боєприпасів — удосконалені патрони «Горошок» у двох стандартних калібрах: 5,56×45 мм та 5,45×39 мм. Виробник планує наростити їх виробництво до 400 000 на місяць.

Патрони дозволяють уражати ворожі БПЛА на дистанціях до 50 і 60 метрів відповідно. Спеціальна бойова частина підвищує ймовірність збиття цілі. Важливо — їх можна просто зарядити у звичайний магазин свого штатного автомата й одразу працювати по дрону.

Такі рішення дають змогу кожному військовому отримати інструмент для боротьби з БПЛА, не змінюючи зброю й не залучаючи додаткових засобів.

Можливість знищити ворожі FPV або «мавіки» зі штатної стрілецької зброї не менш важлива, ніж збити з ППО чи подавити РЕБом. Тому Міноборони приділяє особливу увагу масштабуванню виробництва антидронових набоїв.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин