Україна і світ

Горить красиво: ГУР показало знищення російського «Панцир-С2»

Українські розвідники знищили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

За даними ГУР, окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті.

Втім, безпілотники Департаменту активних дій ГУР відпрацювали по цілі так, що російська техніка вигоріла вщент.

На опублікованому відео видно ураження комплексу та подальшу пожежу. Після удару окупанти почали бігати й метушитися біля місця влучання.

«Нам дуже подобається, як воно горить, а росіяни бігають і метушаться», — зазначили в ГУР.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин