Україна і світ

Голова ХДС Аннегрет Крамп-Карренбауер змінить Урсулу фон дер Ляйєн на посаді глави міноборони Німеччини

Рішення про призначення Крамп-Карренбауер було ухвалене після наради у президії ХДС

Джерело: 112.ua

Голова ХДС Аннегрет Крамп-Карренбауер змінить Урсулу фон дер Ляйєн на посаді глави міноборони Німеччини

Голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер очолить міністерство оборони Німеччини, змінивши на цій посаді свого соратника по партії Урсулу фон дер Ляйєн, обрану 16 липня, главою Єврокомісії. Про це повідомляє Deutsche welle.

Рішення про призначення Крамп-Карренбауер було ухвалене після наради у президії ХДС, потім його підтвердив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

Урсула фон дер Ляйєн офіційно залишає посаду міністра оборони ФРН 17 липня.

Новини за темою: Європарламент підтримав кандидатуру Урсули фон дер Ляйєн на пост голови Єврокомісії

Раніше Аннегрет Крамп-Карренбауер неодноразово заявляла, що не бажає займати жодних міністерських посад у кабінеті Ангели Меркель через прагнення зберегти незалежність дій як голови ХДС. Тому рішення призначити Крамп-Карренбауер главою міноборони ФРН виявилось для багатьох несподіваним.

Новини за темою: Міністр оборони ФРН Урсула фон дер Ляєн вважає, що Євросоюз повинен вести діалог з РФ з позиції сили

Нагадаємо, в травні Крамп-Карренбауер заявила, що не має амбіцій змінити нинішнього канцлера Ангела Маркель до 2021 року.

7 грудня 2018 Аннегрет Крамп-Карренбауер була обрана новим головою Християнсько-демократичного союзу  року, змінивши Ангелу Меркель на цій посаді.

Аннегрет Крамп-Карренбауэр – голова земельної відділення ХДС в Сааре, з 2011 по 2018 роки обіймала посаду прем’єр-міністра Саару. З 26 лютого 2018 року займала посаду генерального секретаря ХДС.

Джерело: www.112.ua

Close