Україна і світ

Генсек НАТО анонсував зустріч з президентом Зеленським у Мюнхені

Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО, 14 лютого заявив журналістам, що планує під час Мюнхенської конференції зустрітися з низкою політиків. І перше прізвище, яке він назвав – це Президент України Володимир Зеленський.

На Мюнхенській безпековій конференції генсек НАТО Столтенберг планує зустрітися з українським президентом Зеленським. Про це сам голова Північноатлантичного альянсу говорив на брифінгу журналістам 14 лютого.

У Мюнхені я зустрінуся з багатьма політичними лідерами, зокрема із міністрами закордонних справ Китаю та Росії. Також зустрінуся з президентом Зеленським,
– сказав Столтенберг.

Решту частини заяви генсек НАТО присвятив обговоренню проблеми війни в Афганістані. 

Нагадаємо, ввечері 14 лютого Президент України Володимир Зеленський розпочав дводенний робочий візит до Німеччини. Там він візьме участь у 56-й Мюнхенській конференції з питань безпеки, зокрема, виступить на окремій сесії, присвяченій Україні.

Що таке Мюнхенська конференція з безпеки? Це авторитетний міжнародний форум, який об’єднує навіть абсолютно протилежні політичні режими заради пошуку відповідей для розв’язання конфліктів. Відбувається у Мюнхені з 1963 року.

У 2020 році конференція триватиме 14 – 16 лютого. Головними темами будуть конфлікти та роззброєння, питання клімату та охорони здоров’я. Наразі є 27 криз, які потребують обговорення.

Повністю виступ Столтенберга можна подивитися у цьому відео: 

 

Джерело Телеканал новини «24»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close