Львівський портал

Гендиректор Першого медоб’єднання Львова Самчук задекларував 7,5 млн грн сімейних доходів

Гендиректор Першого медоб’єднання Львова Олег Самчук заробив торік 2,3 млн грн, тоді як його дружина Уляна – більше 5 млн грн. Про це йдеться у декларації за 2024 рік.

Очолюючи Перше медоб’єднання Львова, минулоріч Олег Самчук отримав 2 306 196 грн зарплати, тобто орієнтовно по 192 тисячі на місяць. Втім це лише середня сума, виведена із загальної задекларованої, насправді вона може варіюватись.

Загалом останні три роки поспіль офіційна платня Олега Самчука є стабільною: у 2023-му йому нарахували 2,52 млн грн, у 2022-му – 2,56 млн грн. Суттєво менше посадовець заробив лише у перший рік роботи у Львові, коли ще керував тільки лікарнею швидкої допомоги (понад 892 тисячі грн).

Ще одним джерелом доходу Олега Самчука є робота за сумісництвом у Львівському медуніверситеті. Там він торік отримав 32 876 грн зарплати.

Власного помешкання посадовець не має. Він зі сім’єю живе у Брюховичах у будинку (215,3 м кв), отриманому у користування.

Із нерухомості Олег Самчук задекларував земельну ділянку на Волині, а також гараж і будівлю пилорами у місті Ковель.

У 2023 році гендиректор Першого ТМО придбав за 820 тисяч грн автомобіль Toyota Camry 2020 року випуску, але їздить на ньому його дружина. Сам Самчук користується автомобілем Toyota Highlander 2021 року випуску, який належить родиці на ім’я Ірина Самчук.

На рахунках у банку Олег Самчук тримає загалом більше 109 тисяч грн. Готівкою заощадив 250 тисяч грн, 45 700 доларів і 37 тисяч євро.

Його дружина Уляна Самчук теж працює у Першому медоб’єднанні Львова, де торік отримала 160 тисяч грн. Водночас ще 4,82 млн грн вона заробила, займаючись бізнесом. Згідно з даними аналітичної системи YouControl, головний вид її діяльності вказаний як оптова торгівля деревиною та будматеріалами.

Крім того, Уляна Самук ще отримала 181 574 грн доходу від надання майна в оренду і більше 25 тисяч грн становили соцвиплати від Ковельської міськради.

Дружині гендиректора Першого ТМО належить квартира (48,2 м кв) і гараж у Львові, дві ділянки на Волині та квартира (37,8 м кв). Торік вона також стала власницею магазину продовольчих товарів у Луцьку (124,9 м кв).

Готівкою назбирала 90 тисяч грн, 40 тисяч доларів і 28 тисяч євро, тоді як на банківських рахунках – менше 100 грн.

Додамо, Олег Самчук прийшов у медицину Львова у 2020 році, очоливши лікарню швидкої допомоги. До цього він керував Ковельською райлікарнею на Волині.

Самчук дав старт трансплантології у лікарні швидкої допомоги, разом із львівськими медиками організував роботу під час пандемії коронавірусу. Після реорганізації лікарень очолив Перше медоб’єднання Львова, до складу якого входять чотири медзаклади, реабілітаційний центр Unbroken та низка поліклінік.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Перше медоб’єднання

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-04-08 15:25:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин