Львівський портал

Фото архітектури міжвоєнного модернізму Львова можна переглянути онлайн

«Бюро спадщини» у Львові видало унікальний фотоальбом «Львів: Архітектура міжвоєнного модернізму». Про це Львівському порталу повідомили у Бюро спадщини.

Фотоальбом складається із чотирьох тематичних розділів. Це розділи про громадські будівлі Львова міжвоєнного модернізму, багатоквартирні житлові будинки, оремо зроблений огляд вулиць та колоній з архітектурою цього часу та яскрава підбірка світлин міських вілл.

«Ми вперше в одному виданні зібрали всі знакові будівлі модернізму у Львові: загалом це понад 400 фотографій будинків – ми не обійшли увагою жодну вулицю. Це дуже важливо, адже на перший погляд, ці будинки наче і нові, а насправді, їм по сто років – кожна з них тепер має історичну цінність», – розповів Павло Богайчик, директор  ЛКП «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища.

Ілюстрований фотоальбом світлинами відомої дослідниці модернізму Мирослави Ляхович, авторки першого інформаційного порталу про малодосліджену архітектуру міжвоєнного модернізму у Львові.

Завантажити фотоальбом безкоштовно можна ТУТ.

Нагадаємо, цьогоріч 5 травня, у Львові на вул. Коперника поблизу Палацу Потоцьких відкрили Музей модернізму.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Бюро спадщини

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Бюро спадщини

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-12-30 14:44:05

Back to top button