Україна і світ

ФОП зможуть працювати без касових апаратів ще рік – комітет підтримав законопроект

Доопрацьований законопроект про відтермінування запровадження касових апаратів для фізичних осіб підприємців (ФОП) 16 листопада підтримав Комітет з питань фінансової, податкової та митної політики Верховної ради.

Про що законопроект

Згідно із оновленим законопроектом №4313, норми щодо обов’язкового використання касових апаратів для платників єдиного податку 2-4 груп, за виключенням ризикових галузей, запрацюють тільки з 1 січня 2022 року.

Від виконання нових норм також звільняються платники єдиного податку 2 групи, у яких площа магазину становить 40 кв. м. у місті та 60 кв. м. у селі.

Сюди можна віднести неспеціалізовані магазини, продаж харчових продуктів, товарів культурного призначення, насіння, добрив, квітів, кормів, сувенірів, послуги перукарень та салонів краси, послуги готелів (виняток – до 400 кв. м.).

Крім того, в оновленому законопроекті прописано зменшення розміру штрафів за порушення для ФОП.

Засідання Ради

Верховна Рада може відтермінувати запровадження касових апаратів для ФОП, ухваливши відповідний законопроект на засіданні 17 листопада.

Цього дня народні депутати також мають намір розглянути у другому читанні внесення змін до Державного бюджету 2020 року та до закону Про публічні закупівлі.

Джерело: Прес-служба Слуги народу

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-16 22:08:46

Back to top button