Львівський портал

Фокін увійшов у ТКГ після того, як онука познайомила його із Єрмаком

Марія Фокіна, онука першого прем’єр-міністра Вітольда Фокіна стверджує, що познайомила дідуся із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком та причетна до рішення свого родича увійти до складу Тристоронньої контактної групи у Мінську. Про це Марія Фокіна сказала в ефірі програми «Світське життя», передає УП.

 

«Ви знаєте я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Бо це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим (питанням Донбасу в ТКГ, – УП)», – сказала Фокіна.

За її словами, дідусь не знав, що його онука дружить із керівником ОП.

Реклама партнерів

«Він не знав, що Андрій Єрмак це мій добрий друг дитинства. І Андрюші якраз потрібна була допомога із ситуацією ( з Донбасом, – ред.)» – зазначила Марія Фокіна.

Марія запевняє, що погляди Єрмака та першого прем’єра у питанні Донбасу схожі: «Він не любить пресу, але вони знайшли спільну мову із Андрюшою, Андрієм Борисовичем, як вони можуть закінчити цю війну».

Вона також додала, що дружить із Єрмаком із часу, коли їй було 18.

«Бачимось досить часто (із Єрмаком, – ред.), навіть зараз», – сказала Фокіна.

Зазначимо, 18 серпня президент Володимир Зеленський увів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі прем’єр-міністра України в 1990-1992 роках Вітольда Фокіна.

Згідно з документом, Зеленський визначив Вітольда Фокіна першим заступником глави делегації (за згодою).

З часу свого призначення Фокін встиг зробити кілька скандальних заяв, зокрема висловив думку про необхідність їхати на Донбас і запрошувати людей сюди.

Фокін також не виключав прямих переговорів із окупаційними адміністраціями та піднімав питання загальної амністії.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-09-14 10:08:57

Теги
Back to top button
Close