Україна і світ

FAVBET очікує королеву на трибунах та собаку на полі у фіналі Євро-2020

А ще червону для тренера, Паненку під час пенальті, понад шість забитих м’ячів та забіг на поле.

Нарешті дочекалися апофеозу Євро-2020! Цієї неділі відбудеться фінал Італія – Англія. Фінал — завжди особлива гра. Переможець підніме над головою кубок Анрі Делоне, а той, хто програв, залишиться невдахою. Для мільйонів вболівальників, які зануряться у гру, життя розділиться на до та після. Саме тому FAVBET вірить, що фінал — час неординарних подій, як на полі, так і за його межами.

Наприклад, букмекери приймають ставки на те, що головний тренер однієї з команд отримає червону картку. Гарет Саутгейт та Роберто Манчіні – дисципліновані чоловіки, але це фінал, нерви можуть і здати.

З більшою ймовірністю оцінюють можливість відвідин королевою Єлизаветою II матчу. Можливо, Гаррі Кейн отримає кубок саме з рук її величності.

З високою ймовірністю букмекери оцінюють шанси, що хтось з гравців згадає Артема Мілевського зразка 2006 року та проб’є пенальті ударом у стилі Паненки.

А пам’ятаєте півфінал Чемпіонату світу 2014 року між Німеччиною та Бразилією? Тоді німці пройшлися по бразильцях, наче катком по автобану — 7:1. Таку можливість допускають букмекери й під час фіналу Євро-2020.

З більшою ймовірністю на поле під час гри може вибігти собака, а якщо на стадіоні буде королева, то ми знатимемо напевно ще і її породу.

З такою ж вірогідністю букмекери оцінюють забіг на поле інстаграм моделі Кінсі Воланскі. Її забіг на поле у мадридському фіналі Ліги Чемпіонів 2019 неможливо забути.!

Як думаєш, щось здійсниться? Обирай цікавий прогноз, насолоджуйся фіналом та будь всередині гри з FAVBET!

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-10 15:13:56

Back to top button