Львівський портал

Facebook запустив сервіс інформування про коронавірус

Американська компанія Facebook запустила сервіс про новий коронавірус для інформування користувачів по всьому світ, передає Укрінфом.

 

Як зазначається, компанія «відкрила центр інформування про Covid-19, який доступний у верхній частині стрічки новин Facebook в ряді країн».

За допомогою нього користувачі можуть отримувати останні новини та інформацію, а також ресурси та поради, щоб залишатися здоровими і підтримувати своїх близьких.

«Він включає оновлення в режимі реального часу від національних органів охорони здоров’я та глобальних організацій, таких як Всесвітня організація охорони здоров’я, а також корисні статті, відеоролики та публікації про соціальну дистанцію та запобігання поширенню Covid-19»,  –  йдеться у публікації.

У компанії зазначили, що найближчим часом центр інформування про Covid-19 буде доступний по всьому світу.

Львівський портал повідомляв, що станом на вечір, 25 березня, коронавірус забрав життя 20 912 людей. Найбільше померлих зафіксовано у Італії – 7503 людей та ще 3445 осіб у Іспанії.

Зазначимо, що в Україні лабораторно підтвердили 156 випадків захворювання на коронавірус. COVID-19 уже встиг забрати життя 5 людей.

На Львівщині коронавірус підозрюють у 115 людей, 53 із них перебувають у лікарні, решта – вдома на самоізоляції. Стан усіх хворих – середньої важкості або близький до задовільного, лише одна пацієнта перебуває у важкому стані.

Коронавірус в області виявили у двох людей – львів’янина, який повернувся з Німеччини, та ще в однієї жінки, що перебувала в Австрії. Тривалий час детальної інформації про хвору у ЛОДА не мали. У чотирьох осіб, які раніше звернулися за допомогою медиків, лабораторно не виявили коронавірусної інфекції.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close