Україна і світ

Експерти ВООЗ відвідали Інститут вірусології в Ухані

Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я відвідали Інститут вірусології Уханю, який підозрювали в походженні Covid-19.

– Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з усіма ключовими фігурами установи, щоб поставити їм усі важливі питання, – зазначив зоолог і член команди Пітер Дашак.

Після трьох годин роботи команда експертів покинула установу, не надавши жодних коментарів.

Інститут вірусології є однією з найкращих дослідницьких лабораторій Китаю, де створений архів генетичної інформації про коронавіруси кажанів після спалаху гострого респіраторного синдрому в 2003 році.

Через це активно поширювалась інформація про те, що інститут може бути причетним до спалаху Covid-19 в місті Ухань наприкінці 2019 року. Тому експерти ВООЗ хочуть знайти в закладі дані та підказки щодо того, звідки походить вірус і як він поширюється.

Місія ВООЗ у Китаї

14 січня місія ВООЗ прибула до Китаю, щоб розслідувати походження Covid-19. До роботи вони стали після двотижневого карантину.

Науковці ВООЗ за шість днів відвідали лікарні, науково-дослідні інститути та продовольчий ринок, де був виявлений перший випадок Covid-19.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-03 13:50:04

Back to top button