Львівський портал

Ексдепутатам дали майже гектар землі під будівництво житла на Миколайчука

Мерія дала під будівництво житла чотири земельні ділянки на вул. Миколайчука фірмі колишніх депутатів Львівської міської й обласної рад Ярослава й Володимира Тістиків. «За» відповідну ухвалу 25 березня прийняла сесія Льіввської міської ради, передає Львівський портал.

ПП «Юридична компанія «Егіда-Львів» затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Миколайчука, 11-А, 13, 15, 40.

Йдеться про чотири ділянки загальною площею 0,83 га, розташовані неподалік Замарстинівського парку та Бенкетного залу «СВ». Їх підприємство отримує в оренду до 23 квітня 2025 року.

При цьому своїм рішенням Львівська міська змінила цільове призначення ділянок, перевівши їх із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та оборони у землі житлової та громадської забудови. Тепер на трьох ділянках планують будувати багатоповерхові житлові будинки, ще на одній – будівлю змішаного типу із квартирами у верхніх поверхах.

Зазначимо, що до такого рішення мав зауваження юридичний департамент Львівської міськради, який наголошував, що одна з ділянок, на вул. Миколайчука, 13, частково розташована у рекреаційній зоні Р-3 – зоні озеленених територій, де не передбачене будівництво житла.

Цікаво, що в кадастровій карті України всі чотири вищезгадані земельні ділянки на вул. Миколайчука взагалі числяться як такі, що призначені для обслуговування насосної свердловини.

Втім депутати прийняли ухвали швидко і без будь-якого обговорення – «за» проголосували 39 обранців громади. Поіменне голосування доступне за цим посиланням.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ПП «Юридична компанія «Егіда-Львів» існує з 2003 року. Її засновниками є Володимир і Ярослав Тістики, Ніна Мичка.

У 2010-2015 роках Володимир Тістик був депутатом Львівської обласної ради від «Свободи», а Ярослав Тістик – депутатом Львівської міської ради від цієї ж політсили. А Ніна Мичка, як вдалося з’ясувати, є тіткою братів Тістиків.

Син Ярослава Тістика, 27-річний Ростислав, є чинним народним депутатом України від «Слуги народу».

Наші гроші.Львів пов’язують із Володимиром Тістиком і Ніною Мичкою елітне чотириповерхове житло на Погулянці, до якого з порушеннями добудували два поверхи. Також фірма братів Тістиків «СВ» самовільно збільшила у п’ять разів площу торгово-розважального комплексу на вул. Гетьмана Івана Мазепи, 25-Б.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-03-26 17:06:38

Back to top button