Україна і світ

Екс-прокурор Одеської області Стоянов заявив про готовність за три місяці навести порядок в системі, – ЗМІЗаслужений юрист України і колишній прокурор Одеської області Микола Стоянов, звільнений у “порядку люстрації” в 2016 році, заявив, що готовий повернутися до роботи в правоохоронних органах, щоб викорінювати там корупцію. Таку заяву Стоянов зробив днями в інтерв’ю телеканалу “Козир Діджитал” в Одесі, повідомляють “Подробиці”.

“Проблема в одному. У нас люди, які прийшли у владу, вони першим обов’язком що намагаються зробити? Прибрати колишніх – тих людей, які працювали до, з попередньою владою… І кожні п’ять років у нас зачищають, зачищають, зачищають”, – поскаржився екс-прокурор.

Така ситуація, за його словами, призвела до того, що до теперішнього часу в країні гостро не вистачає “нормальних людей в погонах”, а тому керівництву країни потрібно придивитися до роботи правоохоронців і терміново вирішити кадрове питання (Стоянов зізнався, що голосував за Зеленського на останніх президентських виборах). 

“Поверніть на посади грамотних, професійних, досвідчених людей. Я вам кажу: таких, як я, ще вистачає. І я в тому числі… Готові повернутися і навести порядок. Я вам з повною відповідальністю заявляю, що достатньо трьох місяців, щоб зайти в будь-яку область і командою навести порядок. Три місяці… І всі злочинці завизжат і корупціонери”, – запевнив Микола Стоянов, підкресливши, що за останні п’ять років бандити з прокуратури стали казково багаті, маючи “за 200 квартир”.

“Де ви, “патріоти”, де ви, громадські діячі? Чого ви мовчите? Мною два роки займалися, уявляєте – санкції суд Приморський видавав. Теж “чесна” людина там сидить один. Йому б у в’язниці сидіти…”, – додав заслужений юрист.

Сам він свою люстрацію називає несправедливою: тоді президент України Порошенко, порушуючи закон, написав лист в Генпрокуратуру для “очищення влади”.

“У якій нормальній і правовій країні президент буде опускатися до такого рівня… Прокурор області, бачте, йому заважає. Так направте перевірку, порушував чи ні, поруште справу… А це ж треба було – влаштували пікети, Саакашвілі бігав, його заступник Боровик, де він, до речі? Бігав навколо прокуратури… У вас що, місце роботи – прокуратура?” – задався питанням Стоянов.

ЗМІ нагадує, що Стоянов він очолював прокуратуру Одеської області у травні–червні 2014 року, а також у березні–квітні 2016-го. До нього там керував соратник тодішнього губернатора Михайла Саакашвілі Давид Сакварелідзе, а після прийшов Олег Жученко, один з представників “вінницької трійки”, якого і привів з собою Сакварелідзе.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close