Україна і світ

Дружина Володимира Остапчука вперше відповіла на запитання про його колишніх

1

Обраниця ведучого Володимира Остапчука Катерина Полтавська вперше відповіла на провокаційне запитання про його ексдружин. Воно стосувалося зовнішності Христини Горняк та Олени Войченко.

Що кохана Остапчука думає про його колишніх

В Instagram Катерина вирішила поспілкуватися з підписниками, відповівши на їхні запитання. Одне з них стосувалося ексдружин ведучого, а саме – чи вважає вона вродливими Горняк і Войченко.

Полтавська чесно сказала, що намагається не відповідати на запитання про минуле Володимира, адже здебільшого вони несуть у собі провокацію. Наразі вона вирішила зробити виняток.

Зараз дивляться

– Я ніколи не відповідала на запитання, що стосуються минулого Вови, бо 99% із них – провокативні та несуть негативний характер. Але на це відповім, хоч і не розумію людину, яка його поставила. Так, красиві. У Вови хороший смак на зовнішність, – написала Катерина.

Фото: https://www.instagram.com/poka.tya/

Зазначимо, що Полтавська є третьою дружиною Остапчука, хоч самі вони й не підтверджували, що уклали шлюб. Першою дружиною ведучого була Олена Войченко, з якою в шлюбі вони прожили 13 років і яка народила Володимиру двох дітей.

Після Остапчук був одружений з Христиною Горняк. Їхній шлюб тривав рік і закінчився несподівано для шанувальників. Вже незабаром Володимир побудував стосунки з Полтавською.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-16 10:47:24

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин