«Дрони б’ють по техніці на території рф» — на Сумщині прикордонники відбили два ворожих штурми

На Північно-Слобожанському напрямку ворог продовжує непоодинокі штурмові дії. Хоча інтенсивність на Сумщині дещо спала, якщо порівнювати ситуацію з кількома минулими місяцями.
Про це в ефірі Армія TV розповів Іван Шевцов, начальник пресслужби 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон».
За його словами, лише за минулу добу бійці «Сталевого кордону» відбили два ворожих штурми. Атаки були силами піхоти. Маленькими групами по 2-3 військовослужбовців.
Особливістю сумської ділянки фронту, зауважив Шевцов, є те, що тут ворог практично з початку своєї операції не застосовує важку техніки. Застосування танків і БМП — то реально поодинокі випадки. Адже майже відразу вони знищувалися дронами.
«Переважна більшість застосувань дронів саме по техніці. Але це відбувається вже на території рф. Саме там, навіть в їхніх населених пунктах. На відстані 15-20 кілометрів від лінії державного кордону. Адже ближче до кордону ворог техніку не використовує», — розповів начальник пресслужби 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон».
Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині, в районі Липців, ворог почав рухатися. Проте бійці бригади «Хартія» не дають ворожим штурмовикам навіть подолати відстань до укріплень Сил оборони.