PRESS ЦЕНТР

До проведення обмежувальних карантинних заходів в Україні залучили військовослужбовців Нацгвардії (ВІДЕО)

До проведення обмежувальних карантинних заходів в Україні залучили військовослужбовців Нацгвардії (ВІДЕО)

У зв’язку із загрозою поширення епідемії коронавірусу режим надзвичайної ситуації введено в низці областей. Гвардійці почали нести службу спільно із працівниками поліції на пересувних мобільних та стаціонарних постах у населених пунктах на території України.

Зокрема превентивні заходи здійснюються на в’їздах до Києва, Вінниці, у Дніпрі, Черкасах, в населених пунктах Ямпільського району. Основна мета – підтримка громадської безпеки та забезпечення проведення обмежувально-карантинних заходів. Зокрема, правоохоронці контролюють пасажироперевізників щодо дотримання ними обмежень здійснення перевезень на час карантину.

Запроваджені карантинні заходи хоч і викликають певні труднощі, проте громадяни з розумінням ставляться до всіх цих обмежень, тому що це є запорукою нашого здоров’я і життя. Я, своєю чергою, раджу всіх свідомим громадянам максимально ізолюватися аби подолати цю недугу, – говорить вінничанин Дмитро Шевчук.

Також з 16 березня військовослужбовці Дніпровського полку охорони громадського порядку Національної гвардії України несуть службу з охорони і забезпечення безпеки на об’єкті обсервації у передмісті Дніпра. На території комунального закладу охорони здоров’я зараз перебувають громадяни України, які прибули з європейських країн де наразі спостерігається епідемія вірусу COVID-19.

Разом з працівниками поліції гвардійці несуть службу біля Олександрівської лікарні у столиці. Ця лікарня – одна з трьох у Києві, де готові лікувати дорослих пацієнтів з ускладненнями від коронавірусної інфекції COVID-19. Нацгвардійці забезпечують безпеку громадян і стабільну безперешкодну роботу лікарів на території медичного закладу, – розповіли у прес-службі Нацгвардії 

У межах превентивних заходів від коронавірусної інфекції COVID-19 військовослужбовці НГУ забезпечують правопорядок та здійснюють роз’яснення для громадян на прийомному пункті інфекційного відділення Олександрівської лікарні. Для однієї зміни залучається 10 гвардійців військової частини 3066.

Кожен з нас має розуміти, що від дотримання цих важливих правил залежить наше з вами здоров`я і життя. Зберігайте спокій, виконуйте рекомендації лікарів та користуйтеся інформацією про епідемію, – наголошує командування Нацгвардії.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
22.03.2020

Back to top button
Facebook
Close