Україна і світ

Для нас існують лише два кольори: Дорофєєва озолотить фанатів за свою пісню українською

Українська співачка Надя Дорофєєва оголосила конкурс, у якому кожен може взяти участь. Зірка хоче переспівати свою відому пісню, і для цього потрібно адаптувати текст під нинішні реалії.

Про це Надя заявила в Instagram.

Ще перед війною вона випустила пісню raznotsvetnaya, в якій вона закликала висловлювати свої почуття відкрито.

В умовах повномасштабного вторгнення РФ, зараз у Дорофєєвої та всієї країни трохи змінилися пріоритети, через що пісня потребує оновлення.

– Зараз для всіх нас існують лише два кольори – жовтий та блакитний. І саме їх не вистачає моєї пісні! Тому я оголошую конкурс на кращу адаптацію трека разносвітня українською! – заявила співачка.

Надя додала, що кожен охочий може надати свій текст пісні, після чого співачка презентує оновлену пісню – за свої старання переможець отримає грошову винагороду. Подати заявку можна до 3 липня у коментарях під оригінальною версією пісні.


Поки фанати зірки писатимуть текст, Надя насолоджується романом із Михайлом Кацуріним. Нещодавно Дорофєєва підтвердила, що вони разом. У мережі активно обговорили нові відносини ресторатора та співачки, адже у березні Надя розлучилася з Дантесом, а Мишко розлучився зі своєю дружиною.


Надя Дорофєєва
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-25 14:07:59

Back to top button