Україна і світ

Для дівчинки, яку образили англійські фанати, зібрали $50 тис.

В одному з матчів 1/8 фіналу збірна Англії на рідному Вемблі вибила з турніру команду Німеччини з рахунком 2:0. Наприкінці матчу режисери трансляції показали на трибунах маленьку вболівальницю маншафт, яка плакала в обіймах батька.

У цей момент трибуни Вемблі зашуміли ще голосніше, що спровокувало скандал у мережі.

Користувачі у соціальних мережах висловили думку, що дорослі англійські вболівальники насміхалися з горя маленької дівчинки. Також у мережі почали з’являтися образливі дописи про дівчинку, яку обзивали нецензурними словами та пригадували Гітлера та Анну Франк.

Відсилань до Німеччини часів 1930-40-х було чимало і здебільшого коментарі мали таку структуру: Де були твої сльози, коли Гітлер вбив мільйони?

Мешканець південного Уельсу Джоел Г’юз, щоб довести, що не всі британці такі жахливі у своїх поглядах, створив сторінку JustGiving, щоб зібрати  для дівчинки 500 фунтів стерлінгів (близько $700). У підсумку вдалося зібрати $50 тис.

Джоел Г’юз

На сторінці зі збору коштів сім’я дівчинки відзначила у коментарі, що вони хотіли б передати ці гроші Unicef.

— Наша донька просить, щоб ваші щедрі пожертви передали фонду Unicef і, таким чином, ваша доброта принесла б користь. В інтересах нашої дочки і нашої сім’ї ми хотіли б зберегти анонімність, але хочемо подякувати всім за вашу чудову підтримку, – йдеться в заяві.

51-річний Г’юз розповів, що йому було неприємно та нестерпно від такої величезної кількості ксенофобських образ на адресу дитини. Чоловік додав, що хотів зібрати 500 фунтів, щоб купити дівчинці приємний подарунок.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-07 15:35:14

Back to top button