Львівський портал

Для дев’ятьох шкіл Львова шукають директорів. Деталі

Міське управління освіти оголосило конкурс на посаду директора у дев’ятьох школах Львова. Про це йдеться на сайті управління освіти.

Директорів шукають у такі школи Львова:

  1. СЗШ №49
  2. СЗШ №40
  3. СЗШ №95
  4. СЗШ №36
  5. СЗШ №73
  6. Школа «Первоцвіт»
  7. СЗШ №34 ім. Маркіяна Шашкевича
  8. Початкова школа «Один, два, три»
  9. Ліцей «Галицький»

Заміщення вакантних посад директорів шкіл відбуватиметься на конкурсній основі. Серед вимог – вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста); стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років; досвід в організації, виконанні та стратегії розвитку освітніх проектів; вміння володіти процесами делегування та планування в роботі; високі комунікативні навички: взаємодія з батьками, учнями та працівниками.

Конкурс проходитиме у два етапи: перший – тестування знань та вирішення ситуаційного завдання, другий – публічна презентація перспективного плану розвитку освітнього закладу.

Зарплата – посадовий оклад плюс доплати та надбавки. Нещодавно у мерії вирішили підняти платню директора шкіл до 1000 доларів (з усіма надбавками).

Із переліком документів, які повинен подати кандидат, та іншими деталями можна ознайомитися за цим посиланням.

Як додав міський голова Андрій Садовий, до кінця року у Львові оголосять конкурси на посаду директора ще у 35 школах.

«Цього року почали велике перезавантаження освіти у нашій громаді. Ви вже чули, що з вересня директори шкіл отримуватимуть 1 тисячу доларів заробітньої плати. Людина, яка відповідає за освіту сотень дітей, має отримувати гідну компенсацію і не думати про те, де взяти гроші для забезпечення себе та своєї сім’ї. Але не менш важливим також є професійність та фаховість керівника освітнього закладу», – написав мер на своїй сторінці у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-14 10:02:27

Back to top button