Львівський портал

Діти – на канікули, а в кіно – з Covid-сертифікатом. Що зміниться у Львові з 18 жовтня?

З понеділка, 18 жовтня, у Львові діятимуть посилені карантинні обмеження. Тепер щоб потрапити театри, кінотеатри чи спортзал, потрібний негативний ПЛР-тест або Covid-сертифікат. Водночас львівські школярі відправляються на двотижневі канікули. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні відбулося засідання міської комісії ТЕБ і НС, де було прийнято рішення про посилення карантинних обмежень у Львові вже з понеділка, 18 жовтня.

За словами мера Львова, з 18 жовтня усі школярі Львові йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Посилення карантину відбудеться і у культурній сфері Львова. Зокрема, з понеділка заборонено проводити масові заходи, окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год. до заходу.

Також, як зазначає мер Львова, театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи йдуть на двотижневі канікули. Народні доми, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Що стосується торгівлі, то промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси можуть працювати лише якщо працівники є вакцинованими або з мають негативний ПЛР-тест. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

З 18 жовтня заклади громадського харчування Львова працюватимуть лише до 23 год. Працювати вони зможуть за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком. Відвідувати їх зможуть усі, але якщо ситуація погіршуватиметься, то і у клієнтів вимагатимуть негативний ПЛР-тест або Covid-сертифікат.

«Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом», – зауважив мер Львова.

Спортзали зможуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники теж повинні бути вакциновані. Проте заповненість повинна не більше 50%.

Стосовно готелів та хостелів, то вони зможуть працювати лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Інформація доповнюється…

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-13 17:12:44

Back to top button