Україна і світ

“Дипломатичні серенади” Макрона Путіну залишили свій слід – Politico

“Дипломатичні серенади” президента Франції Еммануеля Макрона на адресу російського диктатора Володимира Путіна залишили свій слід. 

Як пише Politico, за словами дипломатів, Макрон “упустив свій момент” стати на чолі Європи.

Журналісти зазначають, що раніше “Макрон занурився в кролячу нору безплідних перемовин із Володимиром Путіним” і в той момент, коли він міг би стати на чолі Європи, він прорахувався і не зумів захопити політичну ініціативу.

Зараз дивляться

Тож натомість у Європі саме такі лідери, як євроскептично налаштований британський прем’єр Борис Джонсон, узяли на себе ініціативу з надання підтримки президенту Володимиру Зеленському та надання зброї.

Politico зазначає, що тоді як Джонсон був героєм у Києві, Макрон розлютив українців, наполягаючи на тому, що Путіна не можна принижувати, і стверджуючи, що Москва заслуговує на “гарантії безпеки”.

– Але відтоді в Парижі відбулися великі зміни, — зауважили журналісти.

Йдеться про те, що французький президент узяв на себе мантію одного з найсильніших союзників України, пообіцявши підтримку “до перемоги”, прагнучи відігравати провідну роль у розв’язання таких питань, як членство в НАТО і військова підтримка.

Однак попередні заяви Макрона на адресу Путіна залишили свій слід.

За словами одного французького дипломата, Макрон сам себе підставив під удар, зробивши занадто багато випадів у бік Москви, заявивши журналістам, що Росію не можна принижувати.

Інший французький дипломат висловився різкіше: Макрон упустив свій момент Черчилля.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-13 14:05:31

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин