Львівський портал

Держархбудконтроль звернувся у прокуратуру, щоб зупинити будівництво ЖК у Брюховичах

Міська інспекція держархбудконтролю звернулася у прокуратуру, щоби скасувати видані містобудівні умови й обмеження для ТзОВ «Еф-Лінг», більш відомого як ЖК «Свої». Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Як зазначили у департаменті містобудування Львівської міськради, у липні 2020 року Брюховицька селищна рада не мала права видавати містобудівні умови і обмеження на багатоквартирний будинок з комерційними приміщеннями на вул. Курортний проїзд, 3, бо це землі рекреації.

«Це ще один наслідок активної діяльності Брюховицької селищної ради, яка видала містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного будинку на вул. Курортний проїзд, 3. Її не зупинило те, що цільове призначення земельної ділянки було винятково під рекреацію. А отже, жодного багатоквартирного житла тут бути не могло. Тим паче, будинку на 5 поверхів і 80 квартир», – розповіли у департаменті містобудування Львівської міської ради.

468

Як зазначили у міській ДАБК, проєктування будинку теж відбулося із порушенням. Відтак мешканців Львівської громади застерігають наразі утриматись від купівлі житла у цьому місці.

469

«Оскільки зараз, на час воєнного стану, повноваження міської ДАБК частково призупинено, то тільки в такий спосіб – через звернення в правоохоронні органи – можна зупинити будівельні роботи. Принагідно закликаємо мешканців не поспішати з купівлею житла вул. Курортний проїзд, 3 у Брюховичах», – додали у департаменті містобудування Львівської міської ради.

470

За даними YouControl, ТзОВ «Еф-Лінг» зареєстроване 25 листопада 2021 року. Керівник фірми Андрій Опрісник, а кінцевих власників двоє – львівʼяни Володимир Сабат і Наталія Куча, кожен із яких володіє 50% частки компанії.

Фото: ЛМР та Svoii.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-09-18 19:22:25

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин