PRESS ЦЕНТР

Депутати-свободівці ініціювали передачу кошті із будівництва пам’ятника Степану Бандері на потреби лікарів Рівного

Депутати-свободівці ініціювали передачу кошті із будівництва пам’ятника Степану Бандері на потреби лікарів Рівного

26 березня 2020 року під час засідання Рівненської міської ради депутати фракції ВО «Свобода» запропонували відтермінувати зведення пам’ятника Степану Бандері в обласному центрі, а за кошти передбачені на це – придбати захисне обладнання для медиків Рівного.

Будівництво пам’ятника провіднику української нації Степану Бандері – ініціятива фракції ВО «Свобода», для будівництва розроблена документація, відведена земельна ділянка, відбувся конкурс проєктів монументів. Лишилося виготовити сам монумент, на виконання цих робіт у 2020 році було передбачено 2 мільйони гривень із міського бюджету.

Фракція ВО «Свобода» була одним із ініціаторів цього проекту, однак ми розуміємо нагальну необхідність у боротьбі із коронавірусної інфекцією в місті, та відповідно посиленим забезпеченням медичних працівників міста, у першу чергу засобами дезінфекції та індивідуального захисту. Саме тому ми просимо відтермінувати будівництво пам’ятника Степану Бандері, а два мільйони гривень, передбачених на це, розподілити на потреби лікарень міста, – зазначив голова фракції ВО «Свобода» Юрій Осіпчук.

Депутати-свободівці ініціювали передачу кошті із будівництва пам’ятника Степану Бандері на потреби лікарів Рівного

Окрім того, за ініціятиви свободівців депутати переглянули капітальні видатки міського бюджету та зняли частину коштів із об’єктів будівництва та реконструкції, спрямувавши загалом тридцять два мільйони гривень на боротьбу із коронавірусною інфекцією.

Наразі ми вже виділили десять мільйонів гривень для боротьби із COVID-19. За ці кошти передбачено, зокрема, придбання десяти апаратів штучної вентиляції легень. Тридцять два мільйони гривень, які ми зняли із головних розпорядників коштів цієї сесії, будуть направлені до резервного фонду, що дасть нам змогу, фінансувати потреби медиків Рівного у боротьбі із коронавірусом, – зазначив голова бюджетної комісії свободівець Олег Карпяк.

Про це повідомили у прес-службі обласної організації ВО "Свобода"

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
26.03.2020

Back to top button
Facebook
Close