PRESS ЦЕНТР

Депутати Рівненської облради не могли визначитись, якому медичному закладу дати дороге обладнання

Депутати Рівненської облради не могли визначитись, якому медичному закладу дати дороге обладнання

Сьогодні, 15 березня, відбулася сесія Рівненської обласної ради. Одне з питань – зміни до бюджету на 2019 рік. Передбачалося, що 15 мільйонів гривень виділять на сучасне обладнання, за допомогою якого можна робити рентген. При цьому завдаючи меншу шкоду (випромінення) організму людини.

Однак, виникло запитання, в який медичний заклад поставити це дороговартісне обладнання. Першою пропозицією було – встановити його в Рівненському обласному діагностичному центрі. Однак, деякі депутати виступили проти. Були різні аргументи: і те, що заклад не працює на вихідних, і те, що ця послуга може бути платною, та інше. А один з депутатів взагалі запропонував15 мільйонів гривень роздати у всі медичні заклади.

Начальник обласного управління охорони здоров`я Юрій Осіпчук зазначив, що рентгендіагностичний комплекс купувати потрібно однозначно. Якщо діагностичний центр не підпише договір з Національною службою охорони здоров`я і тим самим не входитиме у програму "Безкоштовна діагностика", то тоді обладнення спрямують в інший лікарський заклад. 

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
15.03.2019

previous arrow
next arrow
Slider
Close