Львівський портал

Депутати не підтримали заборону на забудову мікрорайону Під Голоском

1

Львівській міськраді забракло голосів, щоб підтримати петицію львів’ян про заборону забудови багатоповерхівками густозаселеного мікрорайону Під Голоском і створення там рекреаційної зони. «За» на сесії 23 серпня проголосували лише 27 депутатів.

Авторкою петиції була Анастасія-Марія Сейко. Вона вимагала вберегти від висотної забудови 22 га землі у мікрорайоні Під Голоском, яка перейшла у приватну власність. Частина цієї території входить до рекреаційної зони.

Львів’яни просили, щоб мерія провела незалежне обстеження лісу навколо пагорбу у цьому мікрорайоні, заборонила забудову у межах рекреаційної зони Р-3 і залишила без зміни житлову зону Ж-1 для садибної забудови на ділянках, де будівництво не несе загрози знищення зеленої зони.

Крім того, роздані у приватну власність 22 га землі мешканці вимагали повернути назад у власність Львова й створити тут регіональний ландшафтний парк «Малоголосківські пагорби».

Коли петицію виставили на голосування, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що деякі депутати відразу стали покидати сесійну залу. «За» проголосували 27 обранців громади, тож для ухвалення рішення забракло буквально 6 голосів.

Львівський портал подає поіменний результат голосування:

0002i0003i

0004i

0005i 0006i

0007i

Нагадаємо, про схему з роздачею більше 20 га комунальної землі у мікрорайоні Під Голоском стало відомо на початку квітня завдяки журналістському розслідуванню.

З’ясувалось, що Львівська міська рада безкоштовно роздала ділянки членам садового кооперативу, пов’язаного з двома депутати міськради Олексію Різнику і Юрію Ломазі. Потім ці землі викупила компанія «ФЛО Львів» і перепродала низці інших фірм, які мають стосунок до будівельної компанії Auroom. Детальніше про цю схему читайте тут.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-08-24 10:25:41

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин