Львівський портал

Депутати ЛОР ліквідували скандальне підприємство, що займалося замками Львівщини

У вівторок, 13 липня, депутати Львівської облради ліквідували комунальне підприємство ЛОР «Реставрація та управління замками і палацами Львівщини» та оцінили незадовільно роботу його керівника Валерія Потюка. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Сьогодні під час сесії Львівської облради мав звітувати керівник комунального підприємства ЛОР «Реставрація та управління замками і палацами Львівщини» Валерій Потюк за роботу протягом п’яти  останніх років. Проте він не з’явився на засідання.

Про діяльність підприємства під час сесії доповів в.о. керівника управління комунальної власності ЛОР Тарас Зозуля. За його словами, на сьогодні в управлінні відсутні документи про діяльність цього підприємства. Зокрема, мова йде про фінансові плани, звіти, штатні розписи.

«Цьогоріч 24 травня управлінням комунальної власності ЛОР було видано наказ щодо перевірки цього підприємства. Однак її здійснити не вдалося, бо підприємство не надало жодного документу», – зазначає Тарас Зозуля.

Він також наголосив на тому, з 2015 року Валерій Потюк є в.о. керівника комунального підприємства «Реставрація та управління замками і палацами Львівщини», однак в реєстрі ще досі зазначений попередній очільник, призначений у 2007 році.

«Комісія неодноразово розглядала ситуацію і з Миколаївською фортецею, і діяльність цього комунального підприємства. У квітні та травні ми запрошували Валерія Потюка на комісію, аби також довідатися, чим це підприємство займається. Але ці запрошення були проігноровані. Також виникає цікавить позиції управління комунальної власності щодо відповідальності Валерія Потюка. Зокрема, за компроментацію Львівської обласної ради, за печатки на документах з підробленими підписами. Також мала б йти мова й про кримінальну відповідальність», – зазначає депутат Львівської облради та голова Комісії культурної спадщини та туризму ЛОР Іван Щурко.

Обласні обранці оцінили роботу Валерія Потюка та підприємства, що він очолює, незадовільно.

Також депутати звернуться до Головного управління національної поліції у Львівській області, Прокуратури Львівської області та Західного Офісу Держаудитслужби України щодо перевірки діяльності комунального підприємства «Реставрація та управління замками і палацами Львівщини» та його керівника.

Інформація доповнюється…

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-13 13:50:24

Back to top button