Україна і світ

День ангела Анастасії: найкращі привітання та листівки

День ангела Анастасії відзначають 9 червня. Це ім’я означає з давньогрецької мови повернення до життя.

Анастасія має цікаві риси характеру, які роблять таких дівчат яскравими, дивовижними та незабутніми.

Дівчата з таким ім’ям підкорюють серця чоловіків, хоча з ними іноді й буває непросто. Але на таких гарних, ніжних і розумних жінок неможливо довго ображатися.

Анастасії здатні дуже ретельно вивчати інформацію будь-якої складності. Вони завжди цікавляться чимось новим, добре вчаться і намагаються завжди розвивати свої навички.

Якщо у вашому оточенні є колега або подруга з таким ім’ям, то не забудьте привітати її з днем ангела. Для такого випадку Факти ICTV підготували оригінальні листівки та кращі привітання.

СМС привітання з днем ангела Анастасії

Мила Настенька, вітаю тебе від душі. Бажаю бути прекрасною завжди та чудовою у всьому, бажаю блискучих успіхів і доброї слави, бажаю оптимізму і віри в себе, бажаю щирої любові та вірного щастя.

***

Настя, Настенька, Анастасія, у твій День ангела нехай тільки для тебе звучить весела пісня, нехай тільки тобі присвячені будуть добрі слова, хай тільки тобою захоплюються всі навколо. Бажаю тобі завжди займати вигідні позиції у житті та ніколи не сходити з дистанції успіху.

***

Анастасія, нехай твої очі завжди будуть іскритися ні з чим незрівнянним світлом щастя, немов смарагд іскриться на сонечку. Я бажаю тобі завжди красою дивувати, надихати та бути впевненою в кожному ухваленому тобою вирішенні!

***

Я вітаю тебе, прекрасна Анастасія. Бажаю променистої та щасливої усмішки, бажаю вірної та взаємної любові, бажаю доброї надії, бажаю надзвичайної та вічної краси! Анастасіє, будь завжди такою дивовижною, досконалою і витонченою!

Привітання в листівках з днем ангела Анастасії

День ангела Анастасії 9 червня – привітання та значення імені День ангела Анастасії 9 червня – привітання та значення імені День ангела Анастасії 9 червня – привітання та значення імені День ангела Анастасії 9 червня – привітання та значення імені

Церковні свята в червні 2021 року

Головним християнським святом в червні вважається День Святої Трійці – Отця, Сина і Святого Духа. Трійця у 2021 році випадає на 20 червня.

За день до цього не менш важлива дата – Троїцька поминальна субота. Цей день всі православні віряни присвячують молитвам за померлих близьких, родичів і знайомих.

Детальніше про церковні свята в червні 2021 року читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-09 10:52:51

Back to top button