Україна і світ

Демонстраційний варіант НМТ 2023: вступники можуть пройти тест з української мови

Вступники 2023 року вже можуть пройти демонстраційний тест НМТ з української мови. Його оприлюднили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

За 60 хвилин необхідно виконати 30 завдань демонстраційного тесту.

В УЦОЯО обіцяють до травня розмістити тренувальні матеріалі з усіх навчальних предметів.

Зараз дивляться

Наразі вигляд тесту з української мови відрізняється від того, який буде на реальному НМТ. Однак за структурою, типами завдань та тривалістю виконання він аналогічний до вступного.

Учасники НМТ зможуть самостійно визначати послідовність виконання завдань як під час тренувального, так і під час вступного тесту.

У тренувальному варіанті можна повертатися до того чи іншого завдання та змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи вступники одразу отримають результат тестування.

В УЦОЯО попередили про можливі затримки у роботі через те, що багато потенційних учасників одночасно використовують тестувальник.

– На реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати. Якщо ви не змогли відкрити тестувальник, спробуйте скористатися іншим браузером, а також перевірте налаштування систем безпеки на вашому комп’ютері/планшеті/ телефоні, – запевнили освітяни.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зазначимо, що демонстраційний варіант тесту з української мови можна завантажити на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-28 17:01:59

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин