Львівський портал

Данія першою в ЄС зняла всі карантинні обмеження

Данія першою серед країни Євросоюз у п’ятницю скасовує всі карантинні обмеження, викликані пандемією коронавірусу. Про це пише Укрінформ з посиланням на Politico.

Данська влада й медичне відомство схвалили цей крок наприкінці серпня, заявивши, що коронавірус «більше не є критичною загрозою для суспільства» через високий рівень вакцинації та низьку захворюваність і смертність.

«Вакцини та великі зусилля всіх громадян Данії за такий тривалий період є основою того, чому ми сильні», – заявив міністр охорони здоров’я Данії Магнус Хеніке.

Так, відтепер «ковідний пропуск» у Данії більше не буде потрібний, аби зайти до ресторанів, спортивних центрів чи нічних клубів, а дітей більше не будуть відправляти додому зі шкіл, якщо вони тісно контактували з носієм підтвердженого випадку COVID-19.

У карантин відправлятимуть виключно хворих людей.

Працівники повертаються в офіси, а школи – до традиційної форми навчання.

Цей крок є останнім у рішенні країни щодо пом’якшення пандемічних заходів, включаючи скасування вимоги носити маски в громадському транспорті.

Фактично йдеться про повернення жителів Данії до нормальних допандемічних часів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: FT.COM

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-09-10 09:24:48

Back to top button