Україна і світ

ЦВК завершила реєстрацію на проміжні вибори по округу №179 в Харківській області: Всього 40 кандидатів

Коментуючи інформацію про реєстрацію “клонів”, голова ЦВК Олег Діденко зазначив, що ЦВК в даному випадку не вбачає застосування такої технологіїУ проміжних виборах в Верховну Раду 15 березня по округу №179 в Харківській області візьмуть участь 40 кандидатів, реєстрацію яких була завершена у ЦВК 17 лютого. Про це повідомив голова Комісії Олег Діденко, передає “Радіо Свобода”.

“Цією постановою ми завершуємо реєстрацію кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №179 на проміжних виборах народного депутата 15 березня. Сумарно у нас зареєстровано 40 кандидатів”, – повідомив голова Комісії Олег Діденко.

Коментуючи інформацію про реєстрацію “клонів”, яку повідомив голова “Комітету виборців України” Олексій Кошель 13 лютого, Діденко зазначив, що ЦВК в даному випадку не вбачає застосування такої технології.

Подібні закиди він пояснив тим, що серед кандидатів у народні депутати минулого тижня зареєстрували Яну Світличну, яка має таке ж саме прізвище, що і зареєстрована колишня керівниця облдержадміністрації Юлія Світлична.

Нагадаємо, у зв’язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Кучера Олексія, Центральна виборча комісія на 15 березня 2020 року призначила проміжні вибори народного депутата по округу №179 Харківської області.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close