Львівський портал

«Coloratura Opera Lab». Львів’ян запрошують на гала-концерт учасників майстер-класу світових оперних зірок

У Львівській національній опері 11-16 лютого в рамках проєкту «Coloratura Opera Lab» вже вдруге відбудуться майстер-класи викладачів Віденського університету музики та виконавського мистецтва – оперних співаків Ґергарда Карі та Маґдалени Ренварт. Цього разу 5-денне навчання молодих співаків під керівництвом відомих європейських викладачів завершаться гала-концертом учасників майстер-класу, що відбудеться 16 лютого у Дзеркальній залі Львівської опери. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі театру.

 

Прозвучать найвідоміші арії з опер італійських композиторів Дж. Верді та Дж. Пуччіні у виконанні 12-ти молодих і талановитих українських оперних співаків та співачок. Початок концерту о 15:00 год.

Ґергард Карі – австрієць, який навчався в Італії і співав у всіх кращих театрах світу – від Метрополітен-опера в Нью-Йорку і до Ла Скала у Мілані. До нього на урок хочуть потрапити безліч оперних співаків, а його учнями є провідні солісти Віденської національної опери і світові зірки опери, зокрема, тенор №1 у світі – Йонас Кауфман. Його репертуар охоплює більше 30 партій в операх В.А. Моцарта, Дж. Верді, Дж. Пучінні, Ш. Гуно та ін.

Магдалена Ренварт – оперна співачка, коуч італійської мови при Віденському університеті музики і мистецтва. Її неймовірна харизма та техніка виконання вражає та захоплює. На опери за її участі квитки продані за місяць до події. Вона виступає в театрах Австрії та Італії в різнопланових партіях в операх В.А. Моцарта, Л. ван Бетовена, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Р. Ваґнера, Р. Штрауса, О. Цемлінського та ін.

Квитки можна придбати тут: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget182site11084/widget/event/100113108

Довідка:

«Coloratura Opera Lab» − це перший в Україні проєкт, який ставить за мету розвиток таланту та підтримку в професійній реалізації молодих оперних співаків та співачок. Проєкт організовує майстер-класи, лекції, а також концерти та оперні постановки за участі молодих оперних виконавців. Місія «Coloratura Opera Lab» − дати можливість молодим співакам та співачкам реалізовувати свій талант саме в Україні, а не лише за межами нашої держави.

Фото: Львівська операДжерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Back to top button
Facebook
Close